O nas

O nas

SALVENA powstała w 2009 roku w Krakowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku produkcji wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, jako firma pragnąca projektować innowacyjne i skuteczne w swoim działaniu produkty, SALVENA stworzyła laboratorium technologiczne, w którym przystąpiła do opracowywania receptur z wykorzystaniem najnowszej wiedzy specjalistycznej. Zdobywając zaufanie Klientów, SALVENA rozpoczęła wkrótce produkcję kontraktową różnych form wyrobów, w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie nabyte w branży farmaceutycznej, wsparcie współpracujących z nami ekspertów medycznych oraz dostępne dane literaturowe.

Dzisiaj SALVENA oferuje Państwu swoje usługi w nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym w Skawinie. Nasz park maszynowy, wykwalifikowany i nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje personel, certyfikowane standardy produkcyjne (certyfikaty ISO 13485, ISO 22716, ISO 22000) oraz doskonale zorganizowana praca, to gwarancja wysokiej jakości wytwarzanych u nas produktów. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach, dzięki którym składamy naszym Klientom bogatą i rzetelną ofertę.

Państwa produkty z naszą pomocą opracowywane, badane, rejestrowane oraz wytwarzane i dokumentowane, mają szansę zaistnieć na rynku i stać się wzorami wyrobów o wysokiej jakości - skazanymi na sukces.