Blog

Blog

30 lis 2020
Hipoalergiczność - jakie produkty posiadają tę cechę?

"Hipoalergiczny" to bez wątpienia termin, który słyszałeś wiele razy. Tusz do rzęs sprawia, że oczy łzawią? Wypróbuj hipoalergiczną formułę! Podrażniona skóra? Produkty hipoalergiczne przyjdą z pomocą! Brzmi znajomo? Powinno, biorąc pod uwagę fakt, że przemysł kosmetyczny używa tego słowa od dziesięcioleci, aby przekonać klientów, że produkty tego rodzaju są bezpieczniejsze i wolne od substancji drażniących.

więcej
12 lis 2020
Jak wprowadza się kosmetyk na rynek?

Wprowadzenie kosmetyku na rynek jest procesem wymagającym spełnienia szeregu procedur - wszystkie jednak stworzone zostały z myślą o konsumentach - ich zdrowiu i bezpieczeństwie. O czym warto pamiętać, wychodząc na rynek z nowym produktem? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule.

więcej
19 paź 2020
Kontraktowa produkcja kremów - czy warto z niej korzystać?

Nie tylko prace koncepcyjne, nie tylko marketing, ale również a może i przede wszystkim produkcja jest najważniejszym etapem wdrożenia kremu Niezmiernie istotnym i najbardziej wymagającym! Czy firma musi przechodzić przez niego samodzielnie?

więcej
05 paź 2020
Rodzaje opakowań kosmetycznych

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek kosmetyk bez opakowania. Zarówno krem do twarzy, jak i balsam do ciała, muszą być zamknięte w odpowiedniej dla niego formie. Producenci kosmetyków mają do dyspozycji różne rodzaje opakowań kosmetycznych. Przyjrzyjmy się tym stosowanym najczęściej.

więcej
30 wrz 2020
Czym są krytyczne punkty kontroli w produkcji suplementów diety

Suplementy diety cieszą się ogromną popularnością. Nie są one lekami, ich zadaniem jest uzupełnianie diety w brakujące składniki odżywcze, czyli witaminy i sole mineralne.

więcej