Blog

Blog

05 lut 2020
Obowiązkowe znaki graficzne na etykiecie kosmetyku

Na każdym kosmetyku znajdziemy szereg informacji. Nie wszystkie mają postać słowną. Wiele z nich przybiera formę graficzną. Każdy, kto chce świadomie kupować kosmetyki powinien wiedzieć, co oznaczają poszczególne symbole. Tym razem skoncentrujemy się na tych, które są obowiązkowe, a więc nie mogą zostać pominięte.

więcej
23 sty 2020
Czym są suplementy diety?

Chcąc zatroszczyć się o własne zdrowie, bardzo często sięgamy po suplementy diety, które kupimy dzisiaj nie tylko w aptece, ale nierzadko również w zwykłym sklepie. Wierzymy, że suplementy diety sprawiają, że nasz organizm będzie pracował sprawniej, co przełoży się na lepsze samopoczucie, a nawet atrakcyjny wygląd. Czym tak naprawdę są suplementy diety?

więcej
09 sty 2020
Czym są kosmetyki organiczne?

Bycie eko jest dzisiaj po prostu modne. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz częściej sięgamy po kosmetyki organiczne. Okazuje się jednak, że wielu z nas tak naprawdę nie ma pojęcia, co to oznacza. Stawiamy znak równości między kosmetykami naturalnymi a organicznymi i często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie są ich właściwości.

więcej