'.
Blog

Blog

30 lis 2021
Jak stworzyć własną markę kosmetyków - podpowiadamy na podstawie naszego doświadczenia

Stworzenie własnej marki kosmetyków to doskonały pomysł dla osób z planem na ciekawy produkt do makijażu lub pielęgnacji ciała. Przedstawiamy proces tworzenia własnej marki kosmetyków na przykładzie usług naszej firmy.

więcej
29 paź 2021
Green claims a greenwashing - jaka jest różnica?

Firmy kosmetyczne stosują rozmaite sposoby na to, aby przyciągnąć do siebie klientów. Jak pokazują statystyki, coraz więcej konsumentów, zwłaszcza na terenie Europy, troszczy się o środowisko.

więcej
21 paź 2021
Sekrety piękna - co zrobić, żeby mieć zdrowe włosy?

Piękna fryzura jest wynikiem codziennego dbania o włosy. Należy zapewniać im odpowiednie oczyszczenie, odżywianie i nawilżenie. O zdrowy wygląd można także dbać od środka, stosując odpowiednią dietę i suplementy.

więcej
30 wrz 2021
Czym są opakowania czyste mikrobiologicznie?

O jakości kosmetyków decyduje nie tylko ich skład, ale również sposób przechowywania. Choć nie istnieją żadne twardo ustalone wymagania, to preparaty kosmetyczne powinny znajdować się w opakowaniach, które nie powodują zakażeń mikrobiologicznych.

więcej
24 wrz 2021
Jak zacząć przygodę z kosmetykami naturalnymi

Rozpoczęcie naturalnej pielęgnacji może nie być łatwe, zwłaszcza dla kobiet, których skóra i włosy są przyzwyczajone do drogeryjnych preparatów.

więcej