'.
Blog

Blog

17 czer 2021
Przechowywanie kosmetyków – o tym warto pamiętać

Czas, w którym kosmetyki są przydatne do użycia, w dużej mierze zależy od tego, czy są one właściwie przechowywane. Chcąc cieszyć się ich dobrym stanem jak najdłużej, należy pamiętać o kilku podstawowych zaleceniach. Przedstawiamy je poniżej.

więcej
28 maj 2021
Kosmetyki wegańskie – dlaczego zyskują coraz większą popularność?

Na półkach w drogeriach pojawia się coraz więcej kosmetyków określanych mianem wegańskich. Czym odznaczają się tego typu preparaty i czemu cieszą się one rosnącą popularnością?

więcej
29 kwi 2021
Data ważności kosmetyków – kiedy bezwzględnie trzeba usunąć je ze swojej łazienki?

Na opakowaniu każdego kosmetyku powinna znaleźć się data ważności. Zaleca się jej bezwzględne przestrzeganie, o czym można łatwo zapomnieć, zwłaszcza w przypadku preparatów stosowanych jedynie sezonowo. Przedstawiamy informacje na temat tego, ile czasu można korzystać z poszczególnych kosmetyków.

więcej
23 kwi 2021
Surowce konopne – w jakich kosmetykach się je stosuje?

Na półkach w drogeriach stacjonarnych i internetowych pojawia się coraz więcej kosmetyków zawierających substancje pozyskiwane z konopi. Jakie dobroczynne właściwości kryje w sobie roślina, która zdaje się szturmem zdobywać rynek kosmetyczny? W jakich produktach znajdziemy surowce konopne? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym tekście.

więcej
09 kwi 2021
Jak dbać o stopy? Właściwa pielęgnacja latem i zimą

Ukryte w wysokich kozakach, szpilkach, kapciach są jedną z ważniejszych części naszego ciała. Zarówno dosłownie, jak i w przenośni zdrowe stopy to podstawa życiowej równowagi. Jak więc o nie dbać, by ich ból nie zachwiał naszą codziennością?

więcej