Wyroby medyczne

drukuj

Działamy kompleksowo, a nadrzędnym celem marki SALVENA jest zagwarantowanie odpowiedniej jakości usług na każdym etapie współpracy - od opracowania receptury, poprzez badania stabilności aż do powstania produktu końcowego wraz z przeprowadzeniem walidacji procesowej.

Podstawą wszystkich działań jest zapewnienie naszym Klientom oczekiwanej jakości produktu w przystępnej cenie. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz doświadczenia wyspecjalizowanych pracowników.

Dbamy, aby dostarczane wyroby medyczne były jak najbardziej dostosowane do potrzeb i preferencji odbiorców, oferując oczekiwane aspekty użytkowe oraz precyzję wykonania. Inwestujemy w badania najnowocześniejszych rozwiązań oraz rozwój innowacyjnych technologii produkcyjnych we współpracy z międzynarodowymi ekspertami i zgodnie z zasadami Systemu Zapewnienia Jakości wyznaczanymi przez normę wyrobów medycznych ISO 13485 oraz zasady GMP.

Jako producent wyrobów medycznych odpowiadamy na wciąż zmieniające się potrzeby rynku, nieustannie potwierdzając naszą gotowość do podejmowania coraz to trudniejszych i bardziej zaawansowanych wyzwań.