'.
Blog

Blog

27 sty 2021
Opakowania na leki i suplementy - w jaki sposób wpływają na nasze zdrowie?

Rozwój nowych leków i suplementów nie jest jedyną dziedziną, w którą firmy farmaceutyczne inwestują dużo czasu, planów i pieniędzy. Niezwykle ważne staje się wdrażanie innowacji w procesach produkcji opakowań, które pod wieloma względami są tak samo ważne jak zawartość, stanowiąc integralną część produktu.

więcej
12 sty 2021
Jak smog wpływa na skórę?

Niejednokrotnie widziałeś, jak czai się w postaci mglistej warstwy nad miastem. Jego specyficzny zapach podąża za Tobą na ulicy. Mowa oczywiście o smogu! Jeśli paraliżuje Cię myśl o jego wdychaniu, powinieneś również wiedzieć, że może uszkodzić Twoją skórę.

więcej
18 gru 2020
Kosmetyki z certyfikatem HALAL - co warto o nich wiedzieć?

Muzułmańscy konsumenci są szczególnie uważni podczas dokonywania wyborów zakupowych. Produkty konsumpcyjne muszą być produkowane i sprzedawane w taki sposób, aby nie naruszać nakazów moralnych, a zwłaszcza religijnych.

więcej
04 gru 2020
Jak chronić skórę przed wpływem światła niebieskiego?

Jeśli poważnie podchodzisz do tematu pielęgnacji swojej skóry i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się, ochrona przed promieniami UVA i UVB nie wystarczy. Coraz poważniejszym problemem staje się światło niebieskie, na które narażeni jesteśmy codziennie - zarówno w pracy, jak i w domu - korzystając z urządzeń elektronicznych. Jak więc zadbać o skórę oraz zapewnić najlepszą ochronę, kiedy korzystanie z laptopa i smartfona to nieodłączny element naszego życia zawodowego lub towarzyskiego? Na to pytanie odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

więcej
30 lis 2020
Hipoalergiczność - jakie produkty posiadają tę cechę?

"Hipoalergiczny" to bez wątpienia termin, który słyszałeś wiele razy. Tusz do rzęs sprawia, że oczy łzawią? Wypróbuj hipoalergiczną formułę! Podrażniona skóra? Produkty hipoalergiczne przyjdą z pomocą! Brzmi znajomo? Powinno, biorąc pod uwagę fakt, że przemysł kosmetyczny używa tego słowa od dziesięcioleci, aby przekonać klientów, że produkty tego rodzaju są bezpieczniejsze i wolne od substancji drażniących.

więcej