Blog

Blog

19 paź 2020
Kontraktowa produkcja kremów - czy warto z niej korzystać?

Nie tylko prace koncepcyjne, nie tylko marketing, ale również a może i przede wszystkim produkcja jest najważniejszym etapem wdrożenia kremu Niezmiernie istotnym i najbardziej wymagającym! Czy firma musi przechodzić przez niego samodzielnie?

więcej
05 paź 2020
Rodzaje opakowań kosmetycznych

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek kosmetyk bez opakowania. Zarówno krem do twarzy, jak i balsam do ciała, muszą być zamknięte w odpowiedniej dla niego formie. Producenci kosmetyków mają do dyspozycji różne rodzaje opakowań kosmetycznych. Przyjrzyjmy się tym stosowanym najczęściej.

więcej
30 wrz 2020
Czym są krytyczne punkty kontroli w produkcji suplementów diety

Suplementy diety cieszą się ogromną popularnością. Nie są one lekami, ich zadaniem jest uzupełnianie diety w brakujące składniki odżywcze, czyli witaminy i sole mineralne.

więcej
08 wrz 2020
Dlaczego warto inwestować w branżę kosmetyczną?

Branża kosmetyczna od lat jest jedną z lepiej rozwijających się. Co ważne, okazuje się, że kryzys związany z koronawirusem nie wpłynął tak znacząco na wydatki Polaków na produkty kosmetyczne. Nadal chętnie kupujemy kremy, balsamy, a także inne produkty, dzięki którym chociaż na chwilę możemy poczuć się piękniejsi.

więcej
17 sie 2020
Jak powstaje krem do twarzy?

Krem do twarzy, zanim trafi do sprzedaży, musi przejść szereg badań i testów. Procedura powstania kosmetyku jest naprawdę długa i bardzo skomplikowana. Wszystko po to, aby do rąk klientów trafiały preparaty nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne.

więcej