Blog

Blog

08 maj 2020
Czym jest usługowa produkcja kosmetyków?

Rynek kosmetyczny rozwija się w Polsce bardzo prężnie, jest jednak obecnie wyjątkowo wymagający. Niektóre z dużych firm kosmetycznych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, oferują między innymi usługową produkcję kosmetyków.

więcej
16 kwi 2020
Najważniejsze wymagania GMP dla branży kosmetycznej

W trosce o konsumentów wprowadzane są kolejne standardy i wymagania. Nie uniknęła tego również branża kosmetyczna, która rozwija się naprawdę intensywnie. Jeśli chodzi o istotne wymagania stawiane producentom kosmetyków, to na uwagę zasługuje między innymi GMP.

więcej
02 kwi 2020
Wpływ opakowania na sprzedaż produktu

Okazuje się, że opakowania w istotny sposób wpływają na proces podejmowania decyzji o zakupie. Producenci kosmetyków (i nie tylko) powinni więc pamiętać o tym, że opakowanie bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki sprzedaży.

więcej
16 mar 2020
Czym różni się suplement diety od wyrobu medycznego?

Obecnie w aptekach kupić możemy nie tylko leki. Dostępne są także produkty określane mianem wyrobów medycznych oraz suplementy diety.

więcej
02 mar 2020
Koronawirus - dezynfekcja rąk żelem antybakteryjnym

Działanie antybakteryjne, czyli dezynfekcja z definicji to proces, w wyniku którego ulegają zniszczeniu formy wegetatywne drobnoustrojów. Największe skupiska tych form znajdują się na naszych dłoniach.

więcej