'.
Blog

Blog

22 sie 2022
Jak założyć firmę z suplementami diety?

Rosnąca popularność zdrowego stylu życia, a także świadomość konieczności dbania o dobrą formę, sprawiają, że suplementy diety cieszą się rosnąca popularnością. Wiele osób zastanawia się zatem nad tym, jak założyć i rozkręcić firmę sprzedającą artykuły mające poprawiać samopoczucie, zdrowie lub kondycję. W tym artykule przedstawiamy, jak otworzyć własny biznes w tej branży w Polsce.

więcej
26 lip 2022
Parafina w kosmetykach - jakie ma zastosowanie?

Parafina: skąd pochodzi, jakie ma działanie oraz czy należy się jej obawiać?

więcej
29 czer 2022

Coraz więcej konsumentek przestaje zwracać uwagę na obietnice producentów kosmetyków, a patrzy na skład oferowanych przez nich produktów. Wcześniej jednak muszą dowiedzieć się, jak czytać składy kosmetyków. Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów.

więcej
06 czer 2022
Salvena - kontraktowa produkcja kosmetyków, wyrobów medycznych i suplementów diety

Skąd się wzięła nazwa firmy? Co to znaczy Salvena? Jakie idee przyświecają działalności Salveny? Oraz do kogo skierowana jest oferta i co wyróżnia markę Salvena? Rozmawiamy z panią Agnieszką, współwłaścicielką firmy.

więcej
27 maj 2022
Czy jest wymagane pozwolenie na sprzedaż kosmetyków?

Jeśli mamy już pomysł na produkcję kosmetyków, potrafimy określić potencjalną grupę odbiorców oraz wyobrazić sobie przebieg procesu powstawania produktu, pora przejść do kwestii prawnych. Czy polskie prawo wymaga specjalnych pozwoleń na sprzedaż kosmetyków?

więcej